čtvrtek 13. prosince 2012

Olive

CZ
Pro tentokrát jsem se rozhodla vám předvést líčení, které jsem si v poslední době oblíbila a tudíž ho nosím celkem často. Zvýrazní oči tak, aby upoutaly pozornost a přesto zůstává jemné a přirozené. Záleží už pak individuálně na typu (jaro, léto, podzim, zima) a na tom, jak moc jste zvyklé se líčit. Dle mého je tento look vhodný na denní i večerní líčení (tip: pro dramatičtější pohled při večerním líčení lze použít černou tužku na vnitřní linku oka).

EN
This time I decided to show you my favourite make-up look which I wear quite often. This eyeshadows pay attention to your eyes but it's soft and naturally looking at the same time. It also depends which type your face tone is (spring, summer, autumn, winter) and how strong are you wont to wear your make-up. I think that you can wear it at the day time as for the evening. (tip: If you want to get your look more dramatic use black eye pencil for your waterline) 


Ačkoliv na khaki barvu slýchám převážně negativní ohlasy, já sama ji mám ráda.. Ať už v líčení nebo na oblečení. V tomto případě jsem ji ještě vystínovala šedým a černým stínem, kterým jsem zvýraznila přirozenou linii pod nadočnicovou kostí.

Mostly I heard negative responses about khaki color. But I like it anyway. It doesn't matter if I wear it as a eyeshadow or as some piece of clothes. This time I used also a gray and black shadow and I shaded my eyelid under the supraorbital bone. 

Žádné komentáře:

Okomentovat